Duyuru no: 2017/07 (20 Mart 2017)

Duyuru no: 2017/07 (20 Mart 2017)

1) TFBD 43. UFK web sayfası: TFBD 43.Ulusal Fizyoloji Kongresi web sayfası aktiflenmiştir. Kongremiz ile ilgili gelişmeleri www.ufk2017.org bağlantısından takip edebilirsiniz.

2) TFBD 43. UFK Posterleri: Kongre posterlerimiz Fizyoloji Anabilim Dalı Başkanlıklarına posta ile / elden iletilecektir. Posterlerin, ilgili birimlerin dikkatini çekecek yerlere asılmasını sağlayarak, kongremize vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz.

3) TFBD 43. UFK Sempozyum/ Panel Önerisi: Pamukkale Üniversitesi ev sahipliğinde yapılacak olan TFBD 43. Ulusal Fizyoloji Kongresi Sempozyum, Panel önerileriniz için lütfen ekteki formu doldurunuz. (Panel Öneri formu ve Sempozyum öneri formu lüften tıklayınız)

4) Tebrik: Fizyoloji ailesi olarak üyelerimizin kurumlarında yöneticilik yapıyor olmalarından duyduğumuz mutluluğu ifade ederek, değerli meslektaşlarımızı yürekten kutluyor başarılarının devamını diliyoruz; Prof. Dr. Ertuğrul Kılıç (Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan yardımcısı), Prof. Dr. Nevzat Kahveci (Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan yardımcısı), Prof. Dr.Ersin Koylu (Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan yardımcısı). 

(Not: Yeni görevlendirmelerin bildirilmesini önemle rica ediyoruz).

ÜYE GİRİŞİ

Üye Girişi Kullanıcı Adınız
Şifre
  Şifremi Unuttum

WEB SİTESİ ÜYELİĞİ

E-mail Adresiniz : *
Kullanıcı Adı : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
TFBD Üyelik Durumu : *
Ünvanı : *
Diğer (Ünvan) :
Cinsiyet :
Ad, Soyad : *
Üniv./Kurum/Firma : *
Fakülte/Bölüm   *
İş Telefonu : *
İş Telefonu Dahili :
Cep Telefonu :
Şehir : *
İlçe : *
Posta Kodu :
Adres :
Özel İlgi Alanları :
* (CTRL tuşuna basılı tutarak çoklu seçim yapabilirsiniz)
    Captcha kodu Kodu Yenile

Resimdeki sayı : *