Duyuru no: 2017/08 (27 Mart 2017)

Duyuru no: 2017/08 (27 Mart 2017)

1) FEPS 2017 Kongresi: FEPS 2017 kongresi (Viyana, 13-15 Eylül 2017) için bildiri gönderim son tarihi 31 Mart Cuma 2017’de sona erecektir. Erken kayıtlar da aynı tarihte (31 Mart 2017) sona ermektedir.

 

2) TFBD e-Bülten 15. Sayısı: TFBD e-Bülten 15. Sayısı (Temmuz-Ağustos-Eylül 2016) yayınlanmıştır. Bülten için lütfen tıklayınız. Bültende yer almasını istediğiniz bilimsel ve kültürel içerikli yazılarınızı bülten editörü Prof. Dr. Selim Kutlu’ya (skutlu@konya.edu.tr) gönderebilirsiniz.

Bir bakışta 15. sayı içindekiler: a) TFBD 42. Ulusal Fizyoloji Kongresi’nin ardından, b) Fizyoloji uygulamaları ne durumda? & FEPS 2016 Paris Kongresi, c) Optogenetik yöntemler ve fizyolojik araştırmalara uygulamaları.

 

3) Ortak Etkinlik ve Eğitim Faaliyetleri: 2016/34-2 no. lu duyurumuzdaki görüşümüzü destekleyen ve Fizyoloji Ailesi içinde “KARDEŞLİK PROJESİ” önerisi sunan, genç meslektaşımızdan gelen çağrı niteliğindeki mesajı bilgi ve ilginize sunuyoruz. Kendisine yürekten teşekkür ediyoruz. (Mesaj için tıklayınız.)

Bu konuda halihazırda atılmış adımlar ya da önerileriniz varsa bilgi vermenizi rica ediyoruz.

 

4) Tebrik: Fizyoloji ailesi olarak üyelerimizin kurumlarında yöneticilik yapıyor olmalarından duyduğumuz mutluluğu ifade ederek, değerli meslektaşlarımızı yürekten kutluyor başarılarının devamını diliyoruz; Prof. Dr. Fatma Çalışan Töre (Biruni Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı), Prof.Dr. Sacit Karamürsel (İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı), Doç. Dr. Murat Bilgin (Dicle Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitü Müdürü).

 

5) Vefat: Emekli hocamız Prof.Dr. Aydan Babül’ün (Gazi Üniversitesi Tıp Fak. Fizyoloji A.D.) babası  İsmail Hakkı Işıksalan vefat etmiştir. Merhuma Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.ÜYE GİRİŞİ

Üye Girişi Kullanıcı Adınız
Şifre
  Şifremi Unuttum

WEB SİTESİ ÜYELİĞİ

E-mail Adresiniz : *
Kullanıcı Adı : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
TFBD Üyelik Durumu : *
Ünvanı : *
Diğer (Ünvan) :
Cinsiyet :
Ad, Soyad : *
Üniv./Kurum/Firma : *
Fakülte/Bölüm   *
İş Telefonu : *
İş Telefonu Dahili :
Cep Telefonu :
Şehir : *
İlçe : *
Posta Kodu :
Adres :
Özel İlgi Alanları :
* (CTRL tuşuna basılı tutarak çoklu seçim yapabilirsiniz)
    Captcha kodu Kodu Yenile

Resimdeki sayı : *