Duyuru no: 2017/17 (07 Haziran 2017)

Duyuru no: 2017/17 (07 Haziran 2017)

1-“Tıbbi Fizyoloji Anabilim Dalı” isim değişikliği başvurusu:

TFBD 11 ve 13/2017 no.lu duyurularda (http://www.tfbd.org.tr/duyuru_detay.php?id=121) ekleri ile açıklaması yapılan, Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı isminin “Tıbbi Fizyoloji Anabilim Dalı” olarak değiştirilmesi başvuruları ile ilgili olarak, Dekanlıklarına başvuruda bulunan üniversitelerin listesi aşağıdaki gibidir:

Ankara, Atatürk, Celal Bayar, Cerrahpaşa, Ege, Erciyes, Fırat, Giresun, Hacettepe, İnönü, Karadeniz Teknik, Medipol, Ondokuz Mayıs, Pamukkale, Recep Tayyip Erdoğan, Trakya ve Yeditepe Üniversiteleri Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalları

Türk Fizyolojik Bilimler Derneği olarak ilgili birim ve kurumlara başvurumuzu, hazırladığımız ve sizlerle paylaştığımız ek dökümanlarla birlikte, yukarıda isimleri geçen anabilim dallarının isim değişikliği taleplerini de ekleyerek, gerçekleştireceğiz.

Desteğiniz için teşekkür eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız.

TFBD YK adına, Prof Dr Ümmühan İşoğlu-Alkaç

2-TFBD Bilim Kurulu: TFBD BK Yönergesinin, Bilim Kurulu’nun Oluşturulması ve Görev Süresi başlığı altındaki Madde 5 (i)’ne göre; Hücre Fizyolojisi, Kardiyo-vasküler sistem, Endokrin Metabolizma, Sinir Sistemi- Sinirbilim temsilcilerinin yenilenmesi ve başvuruların Temmuz 2017 sonuna kadar yapılması gerekmektedir (http://www.tfbd.org.tr/bilim-kurulu-yonergesi).

3- TFBD Ortak Eğitim Etkinlikleri:Prof. Dr. Nilüfer Erkasap’ın koordinatörlüğünde “Moleküler Teknikler ve Fizyolojideki Uygulama Alanları-3” başlıklı eğitim etkinliğimiz gerçekleştirilmiştir. Katılan üyelerimize ve katkı sunan hocalarımıza teşekkür ederiz (Fotoğraflar için tıklayınız).

ÜYE GİRİŞİ

Üye Girişi Kullanıcı Adınız
Şifre
  Şifremi Unuttum

WEB SİTESİ ÜYELİĞİ

E-mail Adresiniz : *
Kullanıcı Adı : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
TFBD Üyelik Durumu : *
Ünvanı : *
Diğer (Ünvan) :
Cinsiyet :
Ad, Soyad : *
Üniv./Kurum/Firma : *
Fakülte/Bölüm   *
İş Telefonu : *
İş Telefonu Dahili :
Cep Telefonu :
Şehir : *
İlçe : *
Posta Kodu :
Adres :
Özel İlgi Alanları :
* (CTRL tuşuna basılı tutarak çoklu seçim yapabilirsiniz)
    Captcha kodu Kodu Yenile

Resimdeki sayı : *