Duyuru no: 2017/21 (02 Ağustos 2017)

Duyuru no: 2017/21 (02 Ağustos 2017)

1-TFBD 43 UFK Bilimsel Program: Kongremiz Bilimsel Programı sözlü sunum, poster sözlü sunum ve poster başı tartışmalarının ayrıntılandırma çalışmaları tamamlanmıştır. Oturum Başkanlığı görevlendirmesi yapılırken kongre kayıt listesi esas alınmaktadır. Oturum Başkanlığı görevi yapacak olan hocalarımızın isimlerinin Kongre Kitapçığında yer alabilmesi için, hocalarımızın kongre kayıtlarını yaptırmalarının gereğini önemle hatırlatmak isteriz.

2-TFBD Ortak Eğitim Etkinliği: Fizyoloji Ortak Eğitim Etkinlikleri kapsamında Medipol Üniversitesi ve Türk Fizyolojik Bilimler Derneği birlikteliğiyle, üyelerimiz için özel indirim sağlanan, V. Uygulamalı Moleküler Genetik Kursu, 15-19 Ağustos 2017 tarihinde Prof. Dr. Gürkan Öztürk’ün koordinatörlüğünde gerçekleştirilecektir, duyuru linkinin açılmadığı bilgisi ulaştığından tekrar yayınlamak durumunda kalınmıştır (Son başvuru tarihi: 07 Ağustos 2017) (remer@medipol.edu.tr; 0216 681 53 44), Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

3-Kongre Gala Yemeği: Sponsor desteği ile gerçekleştirilecek olan, Gala Yemeği mekanı kongre bütçesine yansıtılmadan, hep birlikte güzel bir akşam geçirmek dileğiyle ve özenle seçilmiştir (http://ufk2017.org/sosyal-program/gala-yemegi/).

4-Kongre Sosyal Programı: “Tripolis Antik Kenti ve Buldan Gezisi” olarak planlanmıştır (http://ufk2017.org/sosyal-program/turlar/).

 

ÜYE GİRİŞİ

Üye Girişi Kullanıcı Adınız
Şifre
  Şifremi Unuttum

WEB SİTESİ ÜYELİĞİ

E-mail Adresiniz : *
Kullanıcı Adı : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
TFBD Üyelik Durumu : *
Ünvanı : *
Diğer (Ünvan) :
Cinsiyet :
Ad, Soyad : *
Üniv./Kurum/Firma : *
Fakülte/Bölüm   *
İş Telefonu : *
İş Telefonu Dahili :
Cep Telefonu :
Şehir : *
İlçe : *
Posta Kodu :
Adres :
Özel İlgi Alanları :
* (CTRL tuşuna basılı tutarak çoklu seçim yapabilirsiniz)
    Captcha kodu Kodu Yenile

Resimdeki sayı : *