Duyuru no: 2017/22 (10 Ağustos 2017)

Duyuru no: 2017/22 (10 Ağustos 2017)

 1-TFBD 43. UFK Ayrıntılı Programı: Değerli Fizyoloji Ailesi, kongremiz ayrıntılı bilimsel ve sunum programı yayınlanmıştır (http://ufk2017.org/bilimsel/bilimsel-program/).

Sözlü bildiri sunumları, SS 01 (0125): ilk no kongre özet kitapçığında yer alacak, parantez içindeki no ise başvuru numaranızdır. Poster sözlü sunumları, PS001 (0063) ): ilk no kongre özet kitapçığında yer alacak, parantez içindeki no ise başvuru numaranızdır. Yalnız poster başı tartışması olan posterler kongre sürecinde belirtilen yerlerde asılı kalacağı için ayrıntılı programda sıralanmamıştır.

Sunumlarınız için detaylı bilgilere http://ufk2017.org/bilimsel/poster-ve-sozel-sunumlar/ adresinden ulaşabilirsiniz. Poster sunumları; poster sözlü sunumu ve poster başı tartışması olarak gerçekleşecektir. Posterlerin tümü kongre sürecinde görevlilerin belirttiği yerde asılı kalacaktır.

2-Kadro ilanı: Ankara Başkent Üniversitesi, Tıp Fakültesi, Fizyoloji AD için öğretim görevlisi alınacaktır. Müracaat: Prof. Dr. Erhan KIZILTAN (erhankiziltan@gmail.com), Prof. Dr. Tuğrul Cabıoğlu (tugcab@gmail.com )

3-Tebrik: Üyelerimizden Prof. Dr. Sacit Karamürsel İstinye Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı, Yard. Doç Dr. M. Yalçın Günal Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Temel Tıp Bilimleri Bölüm Başkanı olarak atanmıştır, hocalarımızı tebrik eder, görevlerinde başarılar dileriz.

ÜYE GİRİŞİ

Üye Girişi Kullanıcı Adınız
Şifre
  Şifremi Unuttum

WEB SİTESİ ÜYELİĞİ

E-mail Adresiniz : *
Kullanıcı Adı : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
TFBD Üyelik Durumu : *
Ünvanı : *
Diğer (Ünvan) :
Cinsiyet :
Ad, Soyad : *
Üniv./Kurum/Firma : *
Fakülte/Bölüm   *
İş Telefonu : *
İş Telefonu Dahili :
Cep Telefonu :
Şehir : *
İlçe : *
Posta Kodu :
Adres :
Özel İlgi Alanları :
* (CTRL tuşuna basılı tutarak çoklu seçim yapabilirsiniz)
    Captcha kodu Kodu Yenile

Resimdeki sayı : *