Duyuru no: 2021/12 (19 Mayıs 2021)

Duyuru no: 2021/12 (19 Mayıs 2021)

1) 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Kutlaması: Bugün Milli Mücadele ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kuruluşuna atılan İlk Adım’ın 102. yılını büyük bir gururla kutluyoruz. Bu kutlu mücadeleyi yürüten ve Cumhuriyetimizi bize armağan eden kahramanları, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün şahsında minnet ve saygıyla anıyoruz. İnanıyoruz ki Türkiye Cumhuriyeti Devleti ilelebet payidar kalacaktır.

2) Hatırlatma: Türk Fizyolojik Bilimler Derneği’nin 46. Ulusal Fizyoloji Kongresi 8-10 Ekim 2021 tarihleri arasında çevrimiçi (Online) olarak yapılacaktır. Kongreyle ilgili bilgilere kongre (www.ufk2021.org) ve dernek web sayfasından (www.tfbd.org.tr) ulaşılabilir.

3) Kurs:Türk Fizyolojik Bilimler Derneği ve N. Erbakan Ün. Meram Tıp Fakültesi Fizyoloji AD ile birlikte "Tıp Fakültesi Lisansüstü Öğrencilerine Yönelik Laboratuvar Hayvanlarında İleri Düzey Deneysel Araştırmalar Kursu" düzenlenecektir. TÜBİTAK tarafından desteklenen kurs 31 Mayıs-03 Haziran tarihleri arasında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir. Kursla ilgili bilgilere ve başvuru formuna "https://konyabilimproje.erbakan.edu.tr/" adresinden ulaşılabilir.

 

                                                                                                                                  TFBD

ÜYE GİRİŞİ

Üye Girişi Kullanıcı Adınız
Şifre
  Şifremi Unuttum

WEB SİTESİ ÜYELİĞİ

E-mail Adresiniz : *
Kullanıcı Adı : *
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
TFBD Üyelik Durumu : *
Ünvanı : *
Diğer (Ünvan) :
Cinsiyet :
Ad, Soyad : *
Üniv./Kurum/Firma : *
Fakülte/Bölüm   *
İş Telefonu : *
İş Telefonu Dahili :
Cep Telefonu :
Şehir : *
İlçe : *
Posta Kodu :
Adres :
Özel İlgi Alanları :
* (CTRL tuşuna basılı tutarak çoklu seçim yapabilirsiniz)
    Captcha kodu Kodu Yenile

Resimdeki sayı : *